Współpraca

MDK Przeprowadzki

Czyli nasza bratnia firma

tel: 511 933 688
www.mdk-przeprowadzki.pl
www.facebook.com/MDKprzeprowadzki

13339619_280165975657005_5076245114744655594_n

 


Pracowania pianin i fortepianów – Andrzej Włodarczyk

Pracownię Pianin i Fortepianów założył Andrzej Włodarczyk – pasjonat instrumentów historycznych, absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Właściciel pokaźnej kolekcji instrumentów historycznych, którym własnoręcznie nadał „drugie życie”.
Do Pracowni można zwrócić się z prośbą o remont, strojenie, a nawet wypożyczenie instrumentu! Oprócz tego, w Pracowni zawsze znajdziemy kilka instrumentów, które są na sprzedaż w rozsądnej cenie.
Pracownia Pana Włodarczyka znajduje się w Słupnie pod Warszawą.

Kontakt do Pracowni Pianin i Fortepianów:
Andrzej Włodarczyk: 601 333 612
strona internetowa: http://www.fortepiany.pl

Facebook
www.facebook.com/fortepiany

mdk_a_wlodarczyk_3

 


Pianina i fortepiany – Pracowania Artystyczna

Właścicielem Pracowni jest Andrzej Kruszewski – prezes Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów (SPFS), absolwent wysoce cenionego Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu, stroiciel i korektor. Pan Andrzej osobiście dogląda każdego instrumentu, dlatego w pełni można zaufać jakości oferowanych przez niego instrumentów.
Pianino czy fortepian, to nie tylko mebel, lecz również instrument, o który trzeba należycie dbać. Oprócz salonu sprzedaży, który mieści się w Kadach (bezpośrednie sąsiedztwo Grodziska Mazowieckiego), Pracownia Artystyczna to również warsztat, do którego można oddać swój instrument na mniejszy lub większy remont. Firma świadczy również drobne usługi terenowe jak np. strojenie.
Pianina i Fortepiany to miejsce, w którym można znaleźć tanie i dobre jakościowo instrumenty oraz fachową nad nimi opiekę w czasie eksploatacji.

Kontakt do Pracowni Artystycznej
Andrzej Kruszewski: 602 291 410
Strona internetowa: www.pianinafortepiany.pl

Facebook
www.facebook.com/PianinaFortepiany

pianinafortepiany

 


Piano Point Pianina i Fortepiany
Jarosław Bednarski

Właścicielem Warszawskiej Galerii Piano Point jest Jarosław Bednarski – Stroiciel rekomendowany przez Stowarzyszenie Polskich Stroicieli Fortepianów. Technik rekomendowany przez firmę Steinway & Sons. Posiada Dyplom Steinway Academy oraz tytuł stroiciela koncertowego nadany przez firmę Steinway & Sons w Hamburgu..Zawodowo związany z Uniwersytetem Fryderyka Chopina i Filharmonią Narodową. Obsługuje największe pianistyczne imprezy w kraju m.in Międzynarodowy konkurs Chopinowski, Festiwal w Dusznikach-Zdrój czy konkurs Paderewskiego w Bydgoszczy.

Kontakt do Galerii:
Jarosław Bednarski tel. 600 200 610
ul.Obywatelska 5 Warszawa

strona internetowa: www.pianopoint.pl

Facebook
www.facebook.com/bednarski.pianopoint

14344959_1426545834120305_2718411856944516650_n


Fortepiano Center – Galeria Fortepianów i Pianin

Właścicielem galerii jest Szymon Jasnowski – członek/założyciel Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów. Absolwent Technikum Budowy Fortepianów i Pianin w Kaliszu, technik rekomendowany przez firmę Steinway & Sons1. Posiada Dyplom Steinway Academy oraz tytuł stroiciela koncertowego nadany przez firmę Steinway & Sons w Hamburgu. Swoje umiejętności doskonalił w fabrykach fortepianów Steinway & Sons w Hamburgu oraz Bösendorfer w Wiedniu. Współpracował m.in. Teatrem Wielki, Operą Narodową, Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Filharmonią Narodową w Warszawie.Uczestniczył w wyborze fortepianów koncertowych Steinway & Sons na XV i XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina w Warszawie oraz obsługiwał te Konkursy.Prowadził również szkolenia dla stroicieli w Sanoku oraz współpracuje obecnie z Akademią Umiejętności SPSF prowadząc szkolenia dla stroicieli fortepianów2.

1.  http://www.spsf.pl/szymon-jasnowski/

2. http://www.spsf.pl/szymon-jasnowski/

Kontakt do galerii:

Tel. kontaktowy :502 383 101

ul.Powstańców Śląskich 124 Warszawa

Strona internetowa : http://www.fortepiano.com.pl/

Facebook : http://www.facebook.com/fortepianoASJ/

 

Współpraca MDK


 

.