MDK

Transport fortepianów - Warszawa

transport fortepianów warszawa
transport fortepianów warszawa
transport fortepianów warszawa

Transport fortepianów Warszawa

Organizujemy profesjonalny transport fortepianów nie tylko dla największych producentów, dealerów fortepianów i miejsc sztuki, ale także dla prywatnych właścicieli tych pięknych instrumentów. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Jednak realizowaliśmy także zlecenie polegające na przewiezieniu fortepianu do największych miast w Europie – między innymi Paryża, czy Lipska.

Zobacz, dlaczego warto powierzyć nam transport fortepianu Warszawa.

Transport fortepianu Warszawa

Jesteśmy jedną z największych firm transportujących fortepiany w Polsce. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie. W tym czasie współpracowaliśmy nie tylko z artystami i klubami muzycznymi, ale również z wieloma instytucjami państwowymi i uczelniami. Wykonywaliśmy transport fortepianu między innymi dla Państwowej Szkoły Muzycznej w  Grudziądzu, czy też Szkoła Muzyczna Fundacji Arte z Warszawy. 

Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo przewożonego instrumentu. W czasie jego trwania zapewniamy profesjonalną opiekę – od momentu odbioru fortepianu, aż po jego montaż.

Transport fortepianów

Rozumiemy, jak ogromną wartość (nie tylko materialną) mają przewożone przez nas fortepiany. Dlatego w swojej pracy korzystamy z najlepszego sprzętu, w tym dostosowanych do wymogów transportu instrumentów ciężarówek. Jednak naszym największym kapitałem jest zespół profesjonalistów, którzy na przestrzeni lat wykonali dziesiątki transportów fortepianów oraz pianin. W tym czasie realizowaliśmy zarówno proste zadania polegające na transporcie instrumentu na niewielkie odległości, jak i bardziej skomplikowane zlecenia, których konkurencyjne firmy nie chciały się podjąć.

Co ważne, wiemy, jak kruchym instrumentami są pianina oraz fortepiany. Dlatego każdy zlecony nam transport instrumentów jest ubezpieczony na kwotę 250 tysięcy dolarów. Twój instrument jest więc chroniony na wypadek uszkodzeń, które mogą powstać podczas jego transportu, a wypłatę ewentualnego odszkodowania gwarantuje Ci ubezpieczyciel.

Transport fortepianu Warszawa

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie transportu fortepianów. Zajmujemy się tym od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać ogromne doświadczenie w transporcie tych instrumentów. Tak wąska specjalizacja sprawia, że chętnie ufają nam właściciele fortepianów. Mimo że jesteśmy firmą rodzinną, jesteśmy rozpoznawalni w branży nie tylko w Warszawie.  Z naszych usług korzystają pasjonaci muzyki z całego kraju.

Potrzebujesz wyceny?