MDK Rodzinna firma

MDK podczas w trasie koncertowej Rafała Blechacza.

Transport dla Filharmonii Narodowej w Warszawie. Dokładnie dziś rozpoczyna się trasa koncertowa Rafała Blechacza co za tym idzie również i nasza. Przez najbliższy tydzień zawitamy do takich polskich miast jak : Gdańsk, Wrocław, Katowice. Zatem połowa naszego składu będzie na wyłączność Filharmonii Narodowej na zlecenie której ruszamy w drogę z fortepianem.

Kim natomiast jest Rafał Blechacz? Dla tych którzy nie zdążyli jeszcze o nim usłyszeć to polski pianista, zwycięzca XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Ukończył Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. W 2017 roku ukazał się jego 7 album poświęcony twórczości Jana Sebastiana Bacha.

Fortepian z Filharmonii Narodowej

Fortepian dla artysty to własność Filharmonii Narodowej z której to zabraliśmy dziś instrument w drogę. Transport tak cennego fortepianu wymaga nie lada wysiłku, wiedzy, techniki i doświadczenia.

Realizując transport pianin i fortepianów każda profesjonalna firma powinna oferować ubezpieczenie czyli tzw. OC Przewoźnika a nawet OC Firmy. Naturalnie jako profesjonaliści takowe posiadamy. Przed zleceniem transportu pianina lub fortepianu zawsze zapytaj o aktualną polisę ubezpieczeniową.

Druga połowa MDK

Bez obaw! Druga połowa naszego zespołu dzielnie walczy na miejscu realizując transport instrumentów. W związku z ograniczoną możliwą liczbą wykonania transportu, zachęcamy aby nie czekać z wykonaniem telefonu do Nas celem ustalenia terminu transportu instrumentu.