AktualnościRealizacje

Transport pianina lub fortepianu w dobie COVID-19

transport fotepianu

Transport pianina lub fortepianu sam w sobie nie jest łatwym zadaniem. Wymaga precyzji, techniki, siły i doświadczenia, którego nam akurat nie brakuje. O naszym doświadczeniu świadczyć może chociażby współpraca z wieloma stroicielami, polecanych przez Stowarzyszenie Polskich Stroicieli Fortepianów , Szkołami Muzycznymi czy też teatrami. To głównie dla takich instytucji czy też osób realizujemy transport pianina lub fortepianu zarówno na terenie Warszawy jak i na terenie Polski. Zdarzają się również trasy koncertowe po Europie.

Jak jednak może wyglądać transport pianina lub fortepianu w dobie COVID-19? Czy transport pianina lub fortepianu jest możliwy? Czy transport pianina lub fortepianu jest bezpieczny? Odpowiedz na obydwa pytania jest jedna, tak! Zarówno transport pianina jak i transport fortepianu jest możliwy i w dodatku w pełni bezpieczny.

Nasi pracownicy, o ile jest to technicznie możliwe pracują w rękawiczkach i maskach jednorazowych. Dlaczego pojawia się hasło ,,technicznie możliwe”? Transport pianina lub fortepianu to transport instrumentu o wadze często liczonej w setkach. Podnoszenie pianina lub fortepianu w rękawiczkach nie zawsze było by bezpieczne zarówno dla pracownika jak i instrumentu. Niemniej jeśli założenie rękawiczek nie jest możliwe, nasi pracownicy dezynfekują dłonie. Większość instrumentów jest zabezpieczona folią lub posiada pokrowiec, dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu człowieka z instrumentem.

Stale monitorujemy stan zdrowia naszych pracowników, tak aby bezpiecznie wykonywali swoją pracę nie narażając przy tym współpracowników i klientów.

Mamy nadzieje, że koncerty powrócą równie szybko i będziemy mogli dostarczać pianina lub fortepian właśnie na nie. Obecnie obsługujemy prywatnych klientów dzięki czemu również ograniczmy kontakt z dużą ilością osób. Będziemy również zobowiązani za wszelką informację od Państwa jeśli przed umówionym transportem pianina lub fortepianu pojawią się jakiekolwiek objawy mogące świadczyć o zakażeniu COVID-19.

Szanujmy siebie nawzajem!