Work

MDK w trasie koncertowej Rafała Blechacza-Paryż

MDK w trasie koncertowej Rafała Blechacza

Profesjonalny transport instrumentów ciężka, ale zarówno piękna praca. Mamy okazję zobaczyć i zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Tak było i tym razem. Trasa Rafała Blechacza swój początek miała w Polsce. Następnie udaliśmy się do Niemiec i finalnie do Théâtre des Champs Élysées. Teatr ten został zaprojektowany przez Auguste Perreta. Teatr został ukończony w 1913, jako jeden z głównych przykładów Art déco w Paryżu. Znajduje się na Avenue Montaigne, pod numerem 15, w dzielnicy VIII.

Trasa koncertowa wymaga od nas ciągłego przemieszczania się, ale dzięki temu poznajemy nowe ciekawe miejsca. Tak też było w Paryżu gdzie mieliśmy okazję spędzić dwa dni. Naturalnie pojawiliśmy się w najbardziej znanych miejscach Wieża Eiffla oraz Luwr. Niestety kolejki nie pozwoliły nam na zwiedzenie środka. Nasz ograniczony czas, dostosowany do koncertów wymagał od nas sztywnego trzymania się planu.